nabídka krytí

angus

Angus je typickým představitelem svého plemene. Pes s úžasným temperamentem. Citlivý, něžný, přátelský, miluje lidi. Je naprosto závislý na své rodině.

Posudky z výstav dokazují jeho vynikající exteriér. Již v šesti měsících se pyšní titulem Evropská naděje 2014. Jeho úžasný exteriér dokazují tituly Junior šampion CZ a PL. V roce a půl se stal Klubovým vítězem, Vítězem Prahy. Je šampion CZ, PL, SK, šampion ČMKU, Grandšampion CZ, Klubový Vítěz v CZ a PL,Vítěz speciální výstavy, Vítěz Středovýchodní Evropy, Bundessieger, C.I.E. (Mezinárodní výstavní šampion), C.I.B (Mezinárodní šampion krásy). Je čekatelem šampiona krásy ÖCH a Grandšampiona SK.

Angus nám prokazuje své lovecké vlohy chutí k aportu, vystavováním, zájmem o stopu zvěře a láskou k vodě. V roce a půl má již absolvované troje zkoušky: ZV (Zkoušky vloh), SVP (Speciální vodní práce) a PZ (Podzimní zkoušky), vše v I. ceně. Ve dvou letech dále složil LZ (Lesní zkoušky) v I.ceně. Další jeho pracovní úspěchy: Memoriál Ing.Kováře (SZVP)-I.cena, Klubové speciální vodní zkoušky-I.cena, Baldecký pohár (lesní a vodní práce ohařů)-I.cena, Klubové zkoušky vloh-I.cena, Klubové podzimní zk-I.cena,CACT, O pohár hradu Rychmburk (ZV a SVP)-I.cena, O pohár starosty Černčice (PZ a SVP)-I.cena,CACT, Memoriál J.Venhody (všestranné zk.)-I.cena,r.CACT, Memoriál J.Sobotky (VZ), Memoriál J.Kellersteina (VZ), Memoriál V.Dejmka (VZ). Je čekatelem Šampiona práce. Angus se stal jako první VOD vítězem VIII.ročníku putovního poháru F.Krejčího (klubová pracovní soutěž KCHVO).

Angus je již hrdým otcem štěnátek v Rakousku v CHS Vom gut Schwanegg a ve Švédsku v CHS Classic Dream's.

Oddanost, chuť k práci, temperament, úžasná povaha a exteriér……to je náš miláček ANGUS :-)

chscrazyforever.cz

výmarský ohař štěňata