o mně

chunny

C.I.E., InterCh, MultiCh, GrandCh

CHUNNY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ „U“

(Čany, Čanýsek, Čanda)

*08.03.2006 - † 04.6.2019

ČLP/GR/10556/2007

ZLATÝ RETRIEVER (Golden retriever)

61 cm / 40 kg

všestranně lovecky upotřebitelný

chovný a krycí pes

DKK: 1/1, DLK: 0/0

PRCD: clear (negativní)

chrup: úplný, nůžkový skus

matka: Molly Chlupaté štěstí

otec: JCh,Ch Oran z Javořických kopců

chovatel: Iva Maříková

Průkaz původu a ostatní dokumenty

Chunnýsek se narodil spolu s 9 sourozenci v CHS Chlupaté štěstí. Již jako štěňátko byl neuvěřitelně poslušný a velmi učenlivý. Na cvičáku jsme hravě zvládli základní poslušnost. Na výcvikovém pobytu, který pořádala naše rodná chovatelská stanice alias „Chlupaťáci“, jsme naprosto podlehli loveckému výcviku a od té doby se mu plně věnujeme. Chunny mohl konečně naplno rozvinout své lovecké schopnosti. Miluje vodu, pernatou zvěř, samostatnou práci v rákosí a rád si hraje na potápěče. Pracuje se svoji námořnickou rozvahou, nikam se nežene, ale rychlost vynahradí precizností a vynikajícím nosem. Všechny lovecké zkoušky absolvoval v I.ceně, je čekatelem Šampiona práce, na svém kontě má spoustu titulů vítěze plemene, vítěze zkoušek a samozřejmě je všestranně lovecky upotřebitelným psem. Lovecké zkušenosti uplatňuje v lovecké praxi.

Chunnýsek je nejen výborný pracovní pes, ale především pes s vynikajícím exteriérem, což dokazují jeho výstavní úspěchy a posudky od rozhodčích desítek různých zemí. Chunny je držitelem nejprestižnějších výstavních titulů, Grandšampionem, Šampionem krásy 6 zemí a spousty dalších ocenění v obou klubech nejen u nás, ale i v zahraničí.

Chunny je velice citlivý, něžný a přátelský pes s úžasnou klidnou goldenní povahou, miluje společnost a především děti. Je oddaný své rodině a je schopen udělat snad opravdu cokoli, aby nás potěšil. Chunnýsek je úspěšným krycím psem.

Chunnýsek je prostě Pes s velkým „P“ a andělskou duší!

chscrazyforever.cz

výmarský ohař štěňata