výstavy

C.I.E.

(Mezinárodní výstavní šampion)

C.I.B

(Mezinárodní šampion krásy)

Český a Slovenský veterán šampion

GrandCh CZ a SK

MultiCh (CH CZ, SK, PL, H, HR, ÖCH)

Austrian show winner 2010

Poland Winnner 2011

3x Národní vítěz

RETRIEVER ROKU (KCHLS) 2011

RETRIEVER ROKU (RK-CZ) 2010 a 2011

VÝSTAVNÍ PES, DUAL PURPOSE (KCHLS) 2010, 2011

PRACOVNÍ PES (KCHLS) 2011

Expectant Germany Champion (VDH)

čekatel Německého klubového šampiona krásy (DRC)

čekatel Klubového šampiona CZ a SK

nominace na CRUFT 2010 a 2012

27x CAC, 6x CACA, 12x CWC, 22x res.CAC, 3x res.CACA, 2x BOS, 1x NV, 8x res.CACIB, 9x CACIB, 4x BOB, BIG IV, BIG II

výstavy
Datum Místo Třída Ocenění Rozhodčí
13.06.2015 Náměšť na Hané veteránů V1, VTV, Nejlepší veterán výstavy, dokončen Český veterán šampion Miloš Kašpar
23.05.2015 MVP Litoměřice veteránů V2 František Pasák
11.04.2015 NVP Ostrava veteránů V1, BOV, BIS Veteran 4.místo Vladimír Adlt
01.03.2015 MVP Nitra (SK) veteránů V1 Bango Prendes Julia María (ES)
28.02.2015 MVP Nitra (SK) veteránů V1, dokončen Slovenský veterán šampion Miroslav Václavík
08.02.2015 MVP Brno veteránů V2 Dusko Pilijevic (SRB)
07.02.2015 MVP Brno veteránů V2 Miloš Kašpar
03.01.2015 NVP Brno veteránů V2 Linda Voláriková (SK)
26.10.2014 EVP veteránů výborný Alena Čečrdlová
25.10.2014 NVP Brno veteránů V3 Sussanne Höger (A)
05.10.2014 MVP Bratislava (SK) veteránů V1 Alar Müürisepp (EST)
04.10.2014 MVP Bratislava (SK) veteránů V1, čekatel Slovenského veterán šampiona Miloš Kašpar
21.09.2014 KVR Oslavany veteránů V2 Mrs. C. Zingg (F)
20.09.2014 MVP České Budějovice veteránů V1, čekatel Českého veterán šampiona Jaroslav Matyáš (SK)
30.08.2014 MVP Mladá Boleslav veteránů V4 Bruno Facq (F)
01.06.2013 KVR Konopiště RK CZ čestná výborný 1 Mrs. Ann Hager (UK)
26.05.2013 NVP Swiebodzice (PL) pracovní výborný 2 Maria Zasada (PL)
27.01.2013 MVP Glogów (PL) pracovní výborný 2 Enrique Mate Duran (E)
30.11.2012 NVP Swiebodzice (PL) šampionů V1, CWC Grzegorz Weron (PL)
29.09.2012 NVP Brno pracovní V2, res.CAC Blahoslav Jindřichovský
29.07.2012 NVP Swiebodzice (PL) šampionů V1, CWC Grzegorz Weron (PL)
17.06.2012 KVR Konopiště RK CZ čestná výborný 1 Mrs. Margaret Woods (GB)
16.06.2012 SVR Konopiště RK CZ čestná výborný 1 Mrs. Lynn Kipps (GB)
13.05.2012 KVR Humpolec KCHLS šampionů výborný Mrs. Audrey Richardson (GB)
12.05.2012 KVR Humpolec KCHLS pracovní V2, res.CAC Mr. Jim Richardson (GB)
04.12.2011 MVP Wels (A) šampionů výborný Andrea Pandolfi (I)
03.12.2011 MVP Wels (A) šampionů výborný Ray Strudvick (USA)
20.11.2011 MVP Nitra (SK) pracovní V2, res.CAC Robert Ennis (USA)
19.11.2011 MVP Nitra (SK) pracovní V2, res.CAC Marianne Gyárfás (H)
05.11.2011 MVP Praha šampionů V2, res.CAC Miroslav Václavík
23.10.2011 MVP Poznaň (PL) pracovní V1, CWC, CACIB, Poland Winner Stanislaw Firlik (PL)
22.10.2011 MVP Poznaň (PL) pracovní V1, CWC, CACIB, BOB, BIG IV Mrs. Jean Lanning (GB)
18.09.2011 KVR Oslavany RK CZ pracovní V2, res.CAC Mrs. Catherine Collins (GB)
17.09.2011 NVP Brno pracovní V1, CAC Mrs. Brenda Hutchison (GB)
27.08.2011 MVP Mladá Boleslav pracovní V1, CAC Alena Čečrdlová
21.08.2011 MVP Lipsko, SVR DRC (D) šampionů V2, res.CAC Dieter Harms (D)
20.08.2011 NVP Lipsko (D) šampionů výborný 3 András Korósz (H)
06.08.2011 NVP Legnickie Pole (PL) šampionů V1, CWC Wojciech Burski (PL)
23.07.2011 MVP Velká Ida (SK) šampionů V1, CAC Barbara Krumpak (SLO)
29.05.2011 NVP Nowa Ruda (PL) šampionů V1, CWC, BOS Krystyna Sajnóg (PL)
15.05.2011 NVP Jelenia Góra (PL) šampionů V1, CWC Renata Niklasiewicz (PL)
08.05.2011 SVR Humpolec KCHLS šampionů výborný 4 Karlo Bala (SRB)
07.05.2011 KVR Humpolec KCHLS pracovní výborný Susanne Höger (A)
01.05.2011 NVP Banská Bystrica (SK) čestná V1, CAC Hana Ahrens (A)
19.03.2011 NVP Nitra (SK) šampionů V2, res.CAC Jana Janek (SK)
05.12.2010 MVP Wels (A) pracovní V1, CACA Frank Kane (USA)
04.12.2010 MVP Wels (A) šampionů V1, CACA, CACIB Barbara Müller (CH)
21.11.2010 MVP Nitra (SK) šampionů V2, res.CAC M.Uroševič (SRB)
20.11.2010 MVP Nitra (SK) šampionů výborný 3 Daniela Radu (RO)
19.11.2010 SVR Nitra (SK) šampionů V2, res.CAC Linda Voláriková (SK)
25.09.2010 MVP Wroclaw (PL) pracovní V1, CWC Janusz Opara (PL)
18.09.2010 KVR Oslavany RK CZ pracovní výborný Mrs. Michaela Edridge (GB)
12.09.2010 MVP Osijek (HR) šampionů V1, CAC, res.CACIB Petar Klarič (HR)
11.09.2010 MVP Osijek (HR) šampionů V1, CAC, res.CACIB Daniela Radu (RO)
10.09.2010 NVP Vukovar (HR) šampionů V1, CAC Darko Korošec (SLO)
29.08.2010 MVP Debrecen (H) šampionů V1, CAC Karlo Bala (SRB)
28.08.2010 MVP Debrecen (H) šampionů V1, CAC, res.CACIB Malgorzata W. Wierzchowska (PL)
22.08.2010 MVP Bratislava (SK) šampionů V1, CAC, res.CACIB Nagy István (H)
21.08.2010 MVP Bratislava (SK) šampionů V2, res.CAC, res.CACIB Juanchicot Christian (F)
25.07.2010 MVP Split (HR) pracovní V1, CAC, CACIB Igor Selimovič (HR)
23.07.2010 MVP Split (HR) šampionů V2, res.CAC Rafael Malo Alcrudo (E)
22.07.2010 MVP Split (HR) šampionů výborný 3 Annika Ulltveit Moe (S)
17.07.2010 MVP Oberwart (A) šampionů V2, res.CACA Erwin Deutscher (A)
27.06.2010 NVP Nowa Ruda (PL) pracovní V1, CWC, BOS, BOB, BIG II Renata Niklasiewicz (PL)
13.06.2010 MVP Klagenfurt (A) šampionů V1, CACA, res.CACIB Damir Skok (HR)
12.06.2010 MVP Klagenfurt (A) šampionů V1, CACA Rocchi Daila (HR)
06.06.2010 KVR Nitra (SK) šampionů výborný 4 Mrs. Heather Morss (GB)
05.06.2010 MVP Nitra (SK) šampionů V2, res.CAC Nemanja Jovanovič (SRB)
04.06.2010 NVP Senec (SK) šampionů výborný 3 Štefan Janega (SK)
30.05.2010 SVR Konopiště RK CZ pracovní výborný Mrs. Gail Brodie (UK)
29.05.2010 SVR Konopiště RK CZ pracovní V1, CAC Mr. Mal Watkins (GB)
22.05.2010 MVP Litoměřice šampionů výborný 3 Alena Čečrdlová
16.05.2010 NVP Czestochowa (PL) pracovní výborný 2 Malgorzata W. Wierzchowska (PL)
15.05.2010 NVP Czestochowa (PL) pracovní výborný 2 Borge Espeland (N)
09.05.2010 KVR České Budějovice KCHLS šampionů V2, res.CAC Mrs. Kate Crosbie (GB)
08.05.2010 KVR České Budějovice KCHLS šampionů výborný Mrs. Josephine Glynn (GB)
02.05.2010 MVP Baská Bystrica (SK) šampionů V1, CAC Jana Janek (SK)
11.04.2010 MVP Drážďany (D) šampionů výborný 4 (D)
04.04.2010 MVP Miskolc (H) šampionů V1, CAC, res.CACIB Pietro Marino (I)
03.04.2010 MVP Miskolc (H) šampionů V2, res.CAC András Korósz (H)
06.03.2010 MVP Graz (A) šampionů V2, res.CACA Tina Herman (SLO)
20.02.2010 MVP Prešov (SK) šampionů V2, res.CAC Luis Catalan (P)
07.02.2010 MVP Brno šampionů výborný Jerzy Olszewski (PL)
06.02.2010 MVP Brno šampionů výborný Atilla Czeglédi (H)
23.01.2010 MVP Trenčín (SK) šampionů výborný 3 Věra Vítková (SK)
16.01.2010 MVP Norimberk (D) šampionů V2, res.CAC Schicker (D)
06.12.2009 MVP Nitra (SK) šampionů výborný 3 Jana Janek (SK)
05.12.2009 MVP Nitra (SK) šampionů výborný 3 Kardos Vilmos (H)
07.11.2009 MVP Praha šampionů V1, CAC, CACIB V. Adlt
24.10.2009 MVP České Budějovice šampionů V1, CAC, CACIB M. Novák (SK)
17.10.2009 NVP Brno šampionů V1, CAC V. Adlt
11.10.2009 Světová výstava psů Bratislava (SK) otevřená výborný (S)
10.10.2009 Světová klub. výs. retrieverů Bratislava (SK) šampionů výborný Mr. Jim Richardson (GB)
26.09.2009 MVP Wroclaw (PL) pracovní V1, CWC, res.CACIB J. Sanchez (E)
12.09.2009 NVP Lipsko (D) pracovní výborný 1 V. Wilk (D)
29.08.2009 MVP Mladá Boleslav šampionů V2, res.CAC Miroslav Václavík
23.08.2009 MVP Wels (A) pracovní V1, CACA Yolanda Nagler (ISL)
22.08.2009 MVP Wels (A) pracovní V1, CACA Eberstaller (A)
21.08.2009 MVP Wels (A) pracovní výborný 4 P. Heikkinen-Lehkonen (FIN)
16.08.2009 MVP Bratislava (SK) šampionů V2, res.CAC Velemir Sruk (HR)
15.08.2009 MVP Bratislava (SK) šampionů V2, res.CAC Daniela Radu (RO)
19.07.2009 MVP Szombathely (H) otevřená V1, CAC, CACIB Rui Oliveira (P)
18.07.2009 MVP Oberwart (A) šampionů V2, res.CACA De Giuliani Claudio (I)
27.06.2009 KVR Oslavany RK CZ otevřená výborný Mrs. Ch. Ashton (GB)
10.05.2009 MVP Bratislava (SK) otevřená V2, res.CAC M. Stanovský (SK)
09.05.2009 MVP Bratislava (SK) otevřená V1, CAC, CACIB, BOB P. Berchtold (A)
25.04.2009 MVP Opole (PL) otevřená výborný Mr. V. Clarke (GB)
19.04.2009 NVP Czestochowa (PL) otevřená výborný 2 R. L. Lehtonen (FIN)
18.04.2009 NVP Czestochowa (PL) otevřená výborný 1 K. Nieminen (FIN)
04.04.2009 NVP Ostrava otevřená V1, CAC, NV Alena Čečrdlová
21.03.2009 MVP Katowice (PL) otevřená V1, CWC S. Sinko (SLO)
08.02.2009 MVP Brno otevřená výborný 4 Mrs. S. Lane (GB)
07.02.2009 MVP Brno otevřená výborný Mr. R. Lane (GB)
24.01.2009 MVP Trenčín (SK) otevřená V1, CAC, CACIB, BOB L. Janek (SK)
10.01.2009 NVP Olomouc otevřená výborný 3 J. Holečková
06.12.2008 NVP Nowa Ruda (PL) otevřená výborný 2 Jan Ryk (PL)
17.11.2008 MVP Praha mezitřída výborný J. Holečková
02.11.2008 SVR Nitra (SK) otevřená V1, CAC Mrs. Sheila Watkins (GB)
01.11.2008 MVP Nitra (SK) otevřená V2, res.CAC Laurent Pichard (CH)
27.09.2008 MVP Wroclaw (PL) otevřená výborný 3 Malgorzata Lorenc (PL)
21.09.2008 KVR Panská Lícha RK CZ otevřená výborný 3 Susanne Höger (A)
20.09.2008 KVR Panská Lícha RK CZ otevřená V1, CAC Sigrid Holzer (A)
17.08.2008 MVP Bratislava (SK) otevřená výborný 3 Sigrid Jarmer (A)
16.08.2008 MVP Bratislava (SK) otevřená výborný 3 Malgorzata W. Wierzchowska (PL)
06.07.2008 NVP Wroclaw (PL) otevřená V1, CWC Anna Samocka (PL)
28.06.2008 MVP Brno otevřená V1, CAC František Korda
14.06.2008 OVP Kunratice otevřená výborný 2 František Pasák
08.06.2008 KVR Nitra (SK) otevřená V2, res.CAC Mrs. S. Ross (GB)
07.06.2008 MVP Nitra (SK) otevřená výborný 3 J. Nemanovič (SRB)
06.06.2008 NVP Senec (SK) otevřená výborný 2 L. Janek (SK)
24.05.2008 MVP Litoměřice otevřená výborný 4 Zdena Jílková
18.05.2008 NVP Jelenia Góra (PL) otevřená V1, CWC Elzbieta Sobieszczanska (PL)
11.05.2008 KVR Hluboká nad Vltavou KCHLS otevřená V1, CAC Mrs. Janet Tiranti (GB)
10.05.2008 KVR Hluboká nad Vltavou KCHLS otevřená výborný Mr. John Tiranti (GB)
26.04.2008 MVP Opole (PL) otevřená výborný 2 Mrs. Ann Woodcock (GB)
19.04.2008 MVP České Budějovice otevřená výborný 3 Hana Ahrens (A)
09.02.2008 MVP Brno mezitřída V2, res.CAC Sanja Vreteničič (CG)
26.01.2008 NVP Glogów (PL) mezitřída výborný 4 Piotr Król (PL)
12.01.2008 NVP Olomouc mezitřída výborný 4 Zdeněk Antonovič
01.12.2007 NVP Nowa Ruda (PL) mezitřída výborný 3 Wojciech Burski (PL)
17.11.2007 MVP Praha mezitřída výborný J. Holečková
16.09.2007 KVR České Budějovice KCHLS mezitřída výborný 4 (GB)
15.09.2007 KVR České Budějovice KCHLS mezitřída výborný 4 (GB)
01.09.2007 MVP Mladá Boleslav mezitřída V1, CAC Sigrid Holzer (A)
16.06.2007 OVP Kunratice mladých výborný 3 Václav Vlasák
28.04.2007 MVP Praha mladých výborný Sigrid Holzer (A)
28.10.2006 KVR Třeboň KCHLS dorostu VN4 (GB)
chscrazyforever.cz

výmarský ohař štěňata